Φινάλε κανονικής διάρκειας στην Super League 2 με την Αναγέννηση να παίζει την Δευτέρα στην έδρα του Καμπανικού
Την Δευτέρα 11 Μαρτίου διεξάγεται η 26η αγωνιστική του Βορρά στην Super League 2 και η Αναγέννηση θα αγωνιστή εκτός έδρας στην έδρα του Καμπανικού.
Βόρειος όμιλος – 26η αγωνιστική
ΔΕΥΤΕΡΑ 11.03.2024 (15:00)
ΠΟΤ Ηρακλής – Αιολικός (sl2.muvi.com)
ΑΕΚ Β – Μακεδονικός (Action 24)
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου (sl2.muvi.com)
Καμπανιακός – Αναγ. Καρδίτσας (sl2.muvi.com)
Απόλλων Πόντου – ΑΕΛ (sl2.muvi.com)
Ρεπό: Κοζάνη, Λεβαδειακός
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9/10-3-2024. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/3
Σάββατο 9-3-2024 και ώρα 15:00
Α΄ Ερασιτεχνική(21η αγωνιστική)
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Φύλλου
Σάββατο 9-3-2024 και ώρα 15:30
Α΄ Ερασιτεχνική(21η αγωνιστική)
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Μαυραική
Δόξα Μασχολουρίου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Α.Σ Διγενής – Α.Ο Αστέρας
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ε Λεονταρίου
Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αγναντερού(3-0α.α)
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Ε Καππαδοκικού
Α.Ο Μυρίνης – Α.Ε Μουζακίου
Σάββατο 9-3-2024 και ώρα 15:30
Γ΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος -14η αγωνιστική)
Α.Ο Προδρομιακός – ΑΟΚ Κατσαντώνης
Α.Ο Μαγούλα – Ηρακλής Καρδ/λας
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (ΑΝΑΒΟΛΗ)
Κυριακή 10-3-2024 και ώρα 12:30
Γ΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος – 16η αγωνιστική)
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου
Κυριακή 10-3-2024 και ώρα 11:00
Γ΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος – 14η αγωνιστική)
Α.Ο.Π.Κ – Μαγουλίτσα
Κυριακή 10-3-2024 και ώρα 12:30
Γ΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος – 14η αγωνιστική)
Α.Ο Αστροναύτης – ΑΠΣ Γραββανιακός
Κυριακή 10-3-2024 και ώρα 15:00
Β΄ Ερασιτεχνική(19η αγωνιστική)
Α.Ο Ζαιμίου – Δόξα Αμπέλου
Νέα Νίκη Καμινάδων – Θύελλα Νεοχωρίου
Άρης Καρδίτσας – ΠΟΜ Θεσσαλικός (γηπ: Παλαιοκκλησίου)
ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Σελλάνων
ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Αετός Καλλιφωνίου
Α.Ο Ν. Ικονίου – Α.Ο Καρδίτσας
Α.Ε Καρποχωρίου – Αστήρ Βλοχού
Κυριακή 10-3-2024 και ώρα 15:00
Γ΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος- 16η αγωνιστική)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αίας Καρποχωρίου
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ηρακλής Παλαμά
Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Κένταυρος
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Πανελλήνιος
Ρεπό: Άρης Αγίας Παρασκευής
Τρίτη 12-3-2024 και ώρα 15:30
Α΄ Ερασιτεχνική (από αναβολή )
Α.Σ Διγενής – Α.Ε Μουζακίου
ΥΓ: Οι απογευματινοί αγώνες της Κυριακής 10-3-2024 θα έχουν ώρα έναρξης στις 15:00 λόγω του αγώνα μπάσκετ ΑΣΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ